• image
  • image
  • image
  • image
  • 1

Kim jesteśmy ?

Przedsiębiorstwo INWEST DOM to jedna z najbardziej doświadczonych firm branży budowlanej w województwie zachodniopolskim działająca jako deweloper Nowogard, ul. Górna 2. Spółka została założona w marcu 2008r.

więcej

Inwestycje rozpoczęte

Budynki mieszkalne wielorodzinne we Wrzosowie
więcej
02.08.2011

   Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w drugim budynku Wrzosowo 72.

Cena mieszkań od 100 tysięcy do 210 tysięcy.

 

Przyjdź, obejrzyj, kup, zamieszkaj.

 

Lokalizacja: Wrzosowo, gm. Kamień Pomorski, woj. Zachodniopomorskie.

 

  

   Wrzosowo to miejscowość położna 2300 m od morza na trasie Kamień Pomorski - Dziwnówek. Leży nad zalewem Kamieńskim 2000 m od Dziwnówka. Ścieżką pieszo - rowerową dojdziemy lub dojedziemy do piaszczystej plaży w Dziwnówku. W okolicy istnieje możliwość korzystania z jazdy konnej, sportów wodnych, turystyki rowerowej i wędkarstwa.
   W realizacji mieszkania o powierzchni 25 do 54 m2 w dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, które są położone w bliskim kontakcie  z przyrodą. Budynki mieszkalne są całkowicie podpiwniczone. Konstrukcja budynku jest murowana, z materiałów ceramicznych, stropy monolityczne żelbetowe. Dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną, ogrzewanie indywidualne.

 

 

Jżeli jesteś zainteresowany to ZADZWOŃ!!!!!

tel.  609 093 169 
Budynek mieszkalno- usługowy w Reczu
więcej
07.03.2009

Lokalizacja: Recz przy ulicy Środkowej, pow. Choszczeński, woj. Zachodniopomorskie (działki nr; 247/6, 247/7).

 

Recz położony jest na południu województwa Zachodniopomorskiego. Leży wśród malowniczych wzgórz nad rzeką Iną przy drodze krajowej nr 10 (Szczecin – Bydgoszcz). Miasto zachowało układ średniowiecznego owalnego zarysu i jest do dzisiaj w większości opasany murem obronnym z kamieni polnych.
W opracowaniu jest budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługową. W planach będzie 9 mieszkań. Zamierzona inwestycja położona jest na terenie Starego Miasta, jest to Obszar Chronionego Krajobrazu, w centrum miejscowości. Architektura budynku będzie uwzględniała historyczne linie zabudowy oraz nawiązująca do historycznej architektury miasta.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to ZADZWOŃ!!!!

Tel.   609093169