• image
  • image
  • image
  • image
  • 1

Kim jesteśmy ?

Przedsiębiorstwo INWEST DOM to jedna z najbardziej doświadczonych firm branży budowlanej w województwie zachodniopolskim działająca jako deweloper Nowogard, ul. Górna 2. Spółka została założona w marcu 2008r.

więcej

Jeżeli chcą Państwo uciec od miejskiego zgiełku lub jeśli szukają Państwo sprawdzonej i pewnej inwestycji w nieruchomości – świetnie Państwo trafili!

Nowogardzka spółka Inwestdom oferuje gotowe nowe mieszkania nad morzem na sprzedaż w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i na bardzo korzystnych warunkach - zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów instytucjonalnych.

Oferowane przez naszą firmę nowe mieszkania nad morzem na sprzedaż znajdują się w , zupełnie nowych wielorodzinnych budynkach mieszkalnych w miejscowości Wrzosowo w uroczej okolicy, w niedalekiej odległości od takich znanych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych jak Dziwnów, czy Kamień Pomorski.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta – prosimy o zapoznanie się ze szczegółami, które dostępne są tutaj: aktualne ceny i promocje

W przypadku dalszych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Deweloper Nowogard
INWEST DOM" Spółka z o.o
72-200 Nowogard
ul. Górna 2
tel. 913926090, 601574338, 609093169, 797722393
www.inwestdom.com
biuro@inwestdom.com