• image
  • image
  • image
  • image
  • 1

Kim jesteśmy ?

Przedsiębiorstwo INWEST DOM to jedna z najbardziej doświadczonych firm branży budowlanej w województwie zachodniopolskim działająca jako deweloper Nowogard, ul. Górna 2. Spółka została założona w marcu 2008r.

więcej

Jeśli interesują Państwa nowe mieszkania Wrzosowo, Dziwnów lub Kamień Pomorski – przegniemy przedstawić ofertę sprzedaży zupełnie nowych mieszkań nad morzem prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Spółka Inwestdom Nowogard oferuje bezpośrednio do sprzedaży nowe mieszkania Wrzosowo, które znajdują się nowoczesnych budynkach mieszkalnych usytuowanych w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Wrzosowo to miejscowość położona niecałe 2 km od Bałtyku na trasie Kamień Pomorski - Dziwnówek. Ścieżką pieszo - rowerową dojdziemy lub dojedziemy w kilka chwil do piaszczystej plaży w Dziwnówku. W okolicy istnieje możliwość korzystania z jazdy konnej, sportów wodnych, turystyki rowerowej i wędkarstwa.

W realizacji mieszkania Wrzosowo o powierzchni 25 do 54 m2 w dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, których lokalizacja umożliwia bliski kontakt z przyrodą.

Budynki są całkowicie podpiwniczone, a ich konstrukcja jest tradycyjna z wykorzystaniem typowych elementów prefabrykowanych. Dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną, ogrzewanie indywidualne.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz udzielimy dalszych informacji pod numerem telefonu: 913926090, 601574338, 609093169, 797722393